Monitor Multimedialny!

Monitor Multimedialny!

Drodzy Rodzice
z wielką radością i satysfakcją pragnę Państwa poinformować, że wzbogaciliśmy naszą Klepaczówkę o (65 calowy) mobilny monitor Interaktywny Led AVTEK Touch Screen 5!
To już drugie w naszym przedszkolu (pierwszy Funtronic:) nowoczesne, urządzenie multimedialne a tym samym milowy, technologiczny krok w nowoczesną współczesną edukację!
W pierwszym, najważniejszym dla dziecka (przedszkolnym) etapie doświadczania podświadomego, proces edukacyjny powinien oddziaływać wielozmysłowo a dodatkowa stymulacja (technologia) wzmacniać jedynie procesy poznawcze. Nowoczesne technologie pozwalają łączyć naukę z zabawą i to ich największa zaleta a nade wszystko wszechstronnie rozwijają spektrum umiejętności w zakresie zainteresowań dzieci!
W ostatnich latach intensywnie wzrasta oczekiwanie kompetencji technologicznych wobec nas wszystkich. Dlatego już na wczesnym etapie powinniśmy proponować dzieciom KONTROLOWANY kontakt z nowoczesną technologią by w przyszłości mogły ją świadomie wykorzystywać jako instrument osiągania celów i spełniania marzeń. Pamiętajmy że technologia niesie ogromną wartość edukacyjną, poznawczą, ułatwia życie,… ale to przede wszystkim wielka odpowiedzialność za psychikę dziecka. Dlatego bardzo świadomie będziemy korzystać z tych cyfrowych didaskaliów, nie zapominając jak ważną mądrość nam serwuje przyroda i nasze naturalne środowisko….nic nie zastąpi mocnych więzi rodzinnych, miłości, dobrych relacji i "zwykłego" wspólnego spaceru na łonie natury!